OČKOVANIE PROTI COVID-19

Informácie  pre záujemcov na očkovanie:


Od 1.2.2021  je Nemocnica s poliklinikou Ilava, n.o. zaradená  do siete vakcinačných centier pre očkovanie proti ochoreniu COVID 19

Prihlásiť  na očkovanie (1. dávka) sa  môžete cez https://korona.gov.sk/.

Na očkovanie je potrebné si so sebou priniesť občiansky preukaz, preukaz poistenca, doklad  preukazujúci oprávnenie na zaočkovanie  a vyplnené tlačivá:

Poučenie a písomný informovaný súhlas pacienta – 2x 
Anamnestický dotazník – 2x

Vyplnené dokumenty nám umožnia zabezpečiť plynulú prevádzku ambulancií a zabránia zvyšovaniu čakacích dôb pred ambulanciou. Za spoluprácu a pochopenie ďakujeme.

Pozrieť > Pokyny k očkovaniu covid 19

Potrebné dokumenty na stiahnutie

stiahnuť > Anamnestický dotazník
stiahnuť > Poučenie a písomný informovaný súhlas pacienta

Na vakcináciu je potrebné dostaviť sa v určenú hodinu, ktorá bude občanovi objednanému cez korona.gov.sk oznámená prostredníctvom SMS, náhradníkom telefonicky.

Pre uľahčenie administratívnych prác, si prosím so sebou prineste vyplnený Anamnestický dotazník a Informovaný súhlas pacienta, ktorý si môžete stahnúť a vytlačiť z našej staánky (prikladáme vyššie).

Kritéria určovania poradia osôb na očkovanie nájdete na stránke pri registrácii.

Adresa vakcinačného centra

NsP Ilava, n.o., Ľ.Štúra 388/3, 01819 Ilava

Umiestnenie vakcinačného centra

Hlavný vchod „C“, prízemie

 

V prípade, že sa nemôžete očkovania v rezervovaný termín zúčastniť musíte rezerváciu zrušiť na stránke  https://korona.gov.sk/.

Objednávanie náhradníkov na očkovanie:

Z dôvodu veľkého počtu nahlásených náhradníkov,  je objednávanie náhradníkov v NsP Ilava, n.o. pozastavené  až do odvolania. 

Email:

Treba uviesť : Meno a Priezvisko, rodné číslo, telefonický kontakt

POŽIADAŤ O ZAPÍSANIE DO ZOTNAMU náhradníkov na OČKOVANIE MÔŽU VŠETCI, KTORÍ PATRIA DO AKTUÁLNE OTVORENEJ FÁZY A TAKTIEŽ TÍ, KTORÍ PATRIA DO PREDCHÁDZAJÚCICH FÁZ OČKOVANIA.

Na mieste očkovania sa náhradník musí vedieť preukázať, že do určenej skupiny patrí (napr. potvrdením o zamestnaní, pracovnou zmluvou, služobným preukazom, občianskym preukazom, kartou poistenca, potvrdením lekára. Od osôb so závažnou chorobou, budeme vyžadovať krátku (poslednú) lekársku správu.

 

stiahnuť > Informácia o očkovacej látke
stiahnuť > Spracovanie osobných údajov

 

Pracovná doba vakcinačného centra

pondelok
11:30 h – 15:00 h
utorok
11:30 h – 15:30 h
streda
11:30 h – 15:30 h
štvrtok
11:30 h – 15:30 h
piatok
11:30 h – 15:30 h